Domů Děti Tátové, kteří podpořili své nemocné děti tetováním!

Tátové, kteří podpořili své nemocné děti tetováním!

Sdílejte

Ke vzniku tetování můžete mít různou motivaci. Ať už je to zamilovanost, vyjádření názoru či jen nápad jak být oproti jiným originálnější. Jsou ale i vznosnější druhy motivace. Například podpora vlastního dítěte. K tomu se uchýlili nezávisle na sobě 3 otcové. Dva si nechali vytetovat kochleární implantát, jako mají jejich dcery. Jeden pak na podporu svého syna nechal svou hlavu ozdobit velkou jizvou, stejnou jako má jeho syn po operaci rakoviny.

Malému Gabrieli Marshallovi z USA diagnostikovali zhoubný nádor na mozku v březnu 2015. Po operaci zůstala chlapci velká jizva na straně hlavy. Aby jeho otec, Josh Marshall, posílil v chlapci důvěru v sebe, nechal si stejnou jizvu vytetovat také.

tatove-kteri-podporili-sve-deti-6 tatove-kteri-podporili-sve-deti-5

Otec Alistair Campbell z Nového Zélandu, se rozhodl podpořit svou 6letou dceru, která je hluchá a dostala kochleární implantát. Na hlavu si nechal vytetovat úplně stejný, jako má jeho dcera. Vlasy si však nechá dorůst a tetování bude odhalovat jen při zvláštních příležitostech, nebo na žádost malé Charlotte.

tatove-kteri-podporili-sve-deti-4 tatove-kteri-podporili-sve-deti-2 tatove-kteri-podporili-sve-deti-3

A poslední otec, který si nechal zvěčnit lékařskou pomůcku svého dítěte na tělo. Opět se jednalo o kochleární implantát, který pomáhá slyšet malé dívence.

tatove-kteri-podporili-sve-deti-1